Salı , 16 Ocak 2018

Wordpress

WordPress Gravatar alt etiket Sorunu Kesin Çözümü

WordPress Gravatar alt etiket Sorunu Kesin Çözümü Günümüzde herkesin en çok kullandığı bir blog sistemi olan wordpress ile ilgili bir sorun var ki çoğu kişi bunu araştırmak ile uğraşıyor ve her yolun sonunda olumsuz sonuçlara ulaşıyor. Bunun ile ilgili yabancı bir kaynaktan bulduğumuz bir çözüm ile wordpress kullanıcılarının kullandıkları temalarda yer alan gravatar alt etiket sorunu aşağıda vereceğimiz ufak bir ... Devamını Oku »

Websitenize Kar Yağdırın !

Tekrar merhaba , bu yazımda sizlere internette binlercesi olan ancak ilk sayfalarda çıkmasına rağmen Websitenize Kar Yağdırın konusuna ve içeriğine değineceğimki sebebi çoğu websitesindeki kodun pasif duruma gelmesi. Bu yazımda sitelerinize kolay ve pratik bir şekilde js ile nasıl kar kodu ekleyeceğinizi ve hemen kullanıma geçireceğinizi kolayca ve hızlıca göstereceğim. Öncelikle vereceğim kodları Tüm sistem ve sayfalarınızda anında kullanmaya başlayabilirsiniz. ... Devamını Oku »

Tüm WordPress Kodları

Tekrar merhaba ; bu yazımda ise şu andada websitemde kullanmış olduğum wordpress sisteminin bildiğiniz veya bilmediğiniz çoğu kodunu paylaşacağım. Nerelerde lazım olur diyecek olursanız , tema yapan arkadaşlarımız için ; temanızı düzenlerken vb. diğer wordpress işlemlerinizde işinize yarayabilir diye umuyorum. Siz bu kodlarla temanızı güzelleştirin ve tema yapın bizde paylaşalım değilmi ? Şimdiden herkese iyi çalışmalar. 1- Tema Url Kodu ... Devamını Oku »

Ücretsiz Flat WordPress Haber Teması

Uğur Yılmaz’a ait bir wordpress haber teması ile karşınızdayım. Daha öncede wordpress tema tasarımlarını ücretsiz olarak paylaşan tasarımcı yeni bir wp haber teması ile karşımıza çıkıyor.Bu yeni haber temasının özelliklerine kısaca gözatacak olursak, temada bir manşet bölümü bulunmakta öne çıkan haberleriniz bu kısımda yeralabiliyor. Kayan yazı bölümünde önemli gelişmeler geçmekte, bunun dışında popüler yazılar,rastgele yazılar bölümlerinede temada yerverilmiş.Tasarım kodlaması HTML5 ... Devamını Oku »

HT Sinema v3 Film Teması

HTSinema WordPress Tema bedava olarak sunulan bir temadır. HTSinema WordPress Tema, Dizi, Film tema kategorilerinde yayınlanıyor. Sitemizde yayınlanan ücretsiz temalar, antivirüs programıyla taratılmıştır ancak siz de mutlaka taratınız. Demo Hızlı İndir Devamını Oku »

WordPress için Sosyal Medya Sidebar Eklentisi

WordPress için Sosyal Medya Sidebar Eklentisi WordPress siteleriniz için kaçırılmayacak bir eklenti.Eklenti şık duruşu ve her tema ile mükemmel uyumluluğu ile ziyaretçilerinizin dikkatinden kaçmayacak.Kurulumu ve kullanımı çok kolay olan bu wordpress sosyal medya paylaşım ikonlarının 129 ayrı resim eklentisi bulunmaktadır. 2 farklı link stiline sahip olan eklentiyi sitenizin sağ veya sol tarafında yayınlayabilirsiniz.Admin paneli sayesinde kolayca özelleştirebileceksiniz. Birçok seçenek sizleri ... Devamını Oku »

BOXİT – WordPress Dosya Upload Eklentisi

BOXİT – WordPress Dosya Upload Eklentisi BOXİT 2.0 – Dropbox WordPress için dosya yükleme eklentisi Özellikleri • Kolay kurulum • Eklenti resmi olarak herhangi bir renk kombinasyonu uygulayabilirsiniz • WordPress «Ayarlar» menüsünü altından ayarlamaları yapabilirsiniz • Dosyaları sürükle ve bırak sistemi ile yükleyebilme • Özelleştirilebilir e-posta şablonları   Devamını Oku »

WordPress Bağış yap İndir Eklentisi

Dijital Paybox – Öde ve İndir Çok emek harcadığınız ve karşılığında ücret almak istediğiniz bir yazı bir dosya yada bir veriniz var , site takipçilerinizin bir bağış yada ücret ödeyip dosyanızı indirmelerini istiyorsunuz o zaman bu eklenti tam size göre kullanıcılar ödeme yapmadan önce email lerini yazıyorlar ödeme sistemini seçtikten sonra indirme linki mail adreslerine ulaşıyor. Ödeme yöntemleri ; Paypal ... Devamını Oku »