Salı , 16 Ocak 2018

Wordpress Temaları

Ücretsiz Flat WordPress Haber Teması

Uğur Yılmaz’a ait bir wordpress haber teması ile karşınızdayım. Daha öncede wordpress tema tasarımlarını ücretsiz olarak paylaşan tasarımcı yeni bir wp haber teması ile karşımıza çıkıyor.Bu yeni haber temasının özelliklerine kısaca gözatacak olursak, temada bir manşet bölümü bulunmakta öne çıkan haberleriniz bu kısımda yeralabiliyor. Kayan yazı bölümünde önemli gelişmeler geçmekte, bunun dışında popüler yazılar,rastgele yazılar bölümlerinede temada yerverilmiş.Tasarım kodlaması HTML5 ... Devamını Oku »

HT Sinema v3 Film Teması

HTSinema WordPress Tema bedava olarak sunulan bir temadır. HTSinema WordPress Tema, Dizi, Film tema kategorilerinde yayınlanıyor. Sitemizde yayınlanan ücretsiz temalar, antivirüs programıyla taratılmıştır ancak siz de mutlaka taratınız. Demo Hızlı İndir Devamını Oku »

Ücretsiz Seotez Seo Teması Yayında

Ücretsiz Seotez Seo Teması Yayında ! Seo uyumlu kodlamaya sahip olan seotez seo teması, yeni nesil seo’nun önemli kriterleri arasında yer alan, sitede çıkma oranının düşürülmesi ve sayfa gösteriminin arttırılması hedeflenmiştir. Yönetilebilir reklam alanları, sosyal medya alanları, tam yönetim paneli ile işinizi kolaylaştırıyor. Tema kurulum dökümanı rar içerisinden bulabilirsiniz.Detayları görselimizde bulabilirsiniz.   Devamını Oku »