Salı , 16 Ocak 2018

Wordpress Eklentileri

WordPress için Sosyal Medya Sidebar Eklentisi

WordPress için Sosyal Medya Sidebar Eklentisi WordPress siteleriniz için kaçırılmayacak bir eklenti.Eklenti şık duruşu ve her tema ile mükemmel uyumluluğu ile ziyaretçilerinizin dikkatinden kaçmayacak.Kurulumu ve kullanımı çok kolay olan bu wordpress sosyal medya paylaşım ikonlarının 129 ayrı resim eklentisi bulunmaktadır. 2 farklı link stiline sahip olan eklentiyi sitenizin sağ veya sol tarafında yayınlayabilirsiniz.Admin paneli sayesinde kolayca özelleştirebileceksiniz. Birçok seçenek sizleri ... Devamını Oku »

BOXİT – WordPress Dosya Upload Eklentisi

BOXİT – WordPress Dosya Upload Eklentisi BOXİT 2.0 – Dropbox WordPress için dosya yükleme eklentisi Özellikleri • Kolay kurulum • Eklenti resmi olarak herhangi bir renk kombinasyonu uygulayabilirsiniz • WordPress «Ayarlar» menüsünü altından ayarlamaları yapabilirsiniz • Dosyaları sürükle ve bırak sistemi ile yükleyebilme • Özelleştirilebilir e-posta şablonları   Devamını Oku »

WordPress Bağış yap İndir Eklentisi

Dijital Paybox – Öde ve İndir Çok emek harcadığınız ve karşılığında ücret almak istediğiniz bir yazı bir dosya yada bir veriniz var , site takipçilerinizin bir bağış yada ücret ödeyip dosyanızı indirmelerini istiyorsunuz o zaman bu eklenti tam size göre kullanıcılar ödeme yapmadan önce email lerini yazıyorlar ödeme sistemini seçtikten sonra indirme linki mail adreslerine ulaşıyor. Ödeme yöntemleri ; Paypal ... Devamını Oku »