Salı , 16 Ocak 2018

Webmaster

Anonymous’un Emniyet’e sızdığı iddiasının gerçek yüzü

Anonymous’un Emniyet’e sızdığı iddiasının gerçek yüzü Hacker grubu Anonymous 16.02.2016 tarihinde resmi Twitter hesabından bir bağlantı paylaştı ve Emniyet Genel Müdürlüğü’ne ait 17.8GB büyüklüğünde bir veriyi ele geçirdiğini iddia etti. Üstelik bu bilgi sadece iddia ile kalmadı ve bir indirme bağlantısı paylaşıldı. Anonymous bu bilgiyi geçerken ülkemizdeki bazı yayın organları da haberi gündeme taşımak için adeta birbiri ile yarıştı. Üstelik ... Devamını Oku »

(18-02-2016) boşa düşecek domainler

(18-02-2016) boşa düşecek domainler Aşağıdaki domainler dombul.com‘dan alınmıştır. Düşen Domainler, Düşen Domainler, bugün düşen domainler, silinen domainler, düşecek domainler, alan adları, boş domain bulma, domain, silinen domain, domain bulma, düşecek domain, Expired, deleted domains Bugün (18-02-2016) boşa düşecek, Türkçe alan adları aşağıdadır: 112yanginsondurucu.com 1oda1mutfak.net 2015gelinlikcesitleri.com 2015gelinlikmodasi.com 252lucaslane.com 2kisilikmacera.net 35burada.net 3arabawyy.com 3bmobilya.com 3boyutmodel.com 3dmobilya.com 3smuhendislik.com 45burada.net 61sigorta.com aamadergift.com abakusegitim.net ablukavotka.com aboneturksat.com ... Devamını Oku »

(16-02-2016) boşa düşecek domainler

(16-02-2016) boşa düşecek domainler Aşağıdaki domainler dombul.com‘dan alınmıştır. Düşen Domainler, Düşen Domainler, bugün düşen domainler, silinen domainler, düşecek domainler, alan adları, boş domain bulma, domain, silinen domain, domain bulma, düşecek domain, Expired, deleted domains Bugün (16-02-2016) boşa düşecek, Türkçe alan adları aşağıdadır: 06yasam.com 101waystomakefire.com 2015lotosonuclari.com 3d-baski.com 3d-baski.net 3darabaoyunu.com 3dyapitasarim.com 5-gunde-ingilizce.org 5-gundeingilizce.org 7-24-amana-kombi.com 7-24-arcelik.com 7-24-ariston-kombi.com 7-24-bosch-kombi.com 7-24-demirdokum.com acilklimaservisi.com aciltipkitaplari.com adainsaatnakliyat.com adana-otel.com adanadenizpeyzaj.com ... Devamını Oku »

Htaccess ile www Yönlendirmesi Ekleme veya Kaldırma

www Eki Nedir? Ne işe Yarar? www açılımı World Wide Web (Dünya Çapında Ağ) olan, hiper metin dosyaları (web sayfaları) aracılığı ile verilerin aktarıldığı bir iletişim sistemini tanımlamaktadır.  Web ile İnternet birbirinden farklıdır, Web, İnternet altyapısını kullanan bir bilgi iletişim sistemi iken İnternet, üzerinden birçok farklı protokol ile iletişim sağlanabilecek bir ağ yapısı anlamına gelmektedir. İnternet adreslerinin önüne www yazmak, belirtilen ... Devamını Oku »

Anonymous Türkiye’deki 50 bin bilgisayarı Ele Geçirdi

Anonymous Türkiye’deki 50 bin bilgisayarı Ele Geçirdi Hacker grubu Anonymous, yaklaşık 10 gündür Türkiye’ye sanal olarak saldırıyor. Saldırılarda sahiplerinin haberi olmadan 50 bin vatandaşın bilgisayarı kullanılıyor. Türkiye siber saldırıların etkisi altında. Geçtiğimiz haftalarda kamu sitelerine yönelik başlayan siber saldırılar, önceki gün ve dün bankalar başta olmak üzere birçok sektörü hedef almaya devam ediyor. Dün de bazı bankaların internet sitelerinden işlem ... Devamını Oku »

MCTR, Mybb.Biz MTR Sitesini Satın Aldı !

MCTR Team, Mybb.Biz MTR Sitesini Satın Aldı Mybb hakkında daha önce birçok haberimiz ve eleştirilerimiz olmuştu. Türkiye’nin en büyük ve tek resmi destek sitesi olan MCTR(mybb.com.tr) belirli sebeplerden dolayı sitesini üye alımına ve konu paylaşımına kapatmıştı. Mybb konusunda destek veren mybb.biz sitesi yani MTR üyelerine davranışları, çoğu üyeyi azarlaması tabi bunun akabinde mybb.biz sitesine ilgi düşmüş, site sahipleri siteyi kapatmak zorunda ... Devamını Oku »

Ücretsiz Dizin Scripti

Türkiye’nin en gelişmiş Türkçe ve ücretsiz dizin scripti ile kaliteli dizin sitesi kurabilirsiniz. Php dizin scripti kolay kurulur ve admin panelinden Scriptin tüm özelliklerini kontrol edebilirsiniz. Dizin Scriptinin Özellikleri ; ● Sınırsız Kategori Ekleme ● Kullanıcılar için Kolay ve Hızlı Site Ekleme ● Toplam Site Sayısı istatistiği Gösterme ● Eklenen Sitelere Dofollow Backlink Sağlar. ● Toplam 7 Adet Reklam Alanı ... Devamını Oku »

MiniPortfoy – Kişisel Portfolyo Teması İndir

MiniPortfoy – Kişisel Portfolyo Teması İndir kodbeyin.com sitesinin sahibi bir webmaster arkadaşımızın Ufak bir gözlem sonucu piyasada kişisel portfoy teması arayan bir çok kullanıcı görmesi ve bunun üzerine MiniPortfoy temasını yapmaya karar vermesi ile ortaya çıkan ufak ve hoş responsive portfolyo temasını kodlamış Kendisinin ellerine sağlık diyorum çok basit ve şahane olmuş. Birçok kişinin işine yarayacaktır. Mobil uyumludur, +90 PageSpeed ... Devamını Oku »

MyBB 1.8 vBulletin 3 Stil ForumTR Teması İndir

MyBB 1.8 vBulletin 3 Stil ForumTR Teması İndir MyBB 1.8 için yapılmış olan vBulletin 3 Stil Forumtr temasıdır ve tema bilgilerine aşağıdan erişebilirsiniz. Tema Caxing tarafından yapılmış olup , HeMDeM tarafından 1.8’e uyarlanmıştır. iyi kullanımlar dileriz. Tema Yapımcısı: Caxing | Tema Güvenlimi ?: Güvenli Test Durumu: Denemiştir-sorunsuz | Uyumlu Olduğu Sürüm-(ler): MyBB – 1.8.x Tema Kurulumu: İndirdiğiniz RAR’ın içindeki jscripts ve images ... Devamını Oku »

Mybb MiniftyHTML Eklentisi İndir

Mybb MiniftyHTML Eklentisi İndir Eklenti Adı-Sürümü: MiniftyHTML-1.4 | Eklenti Yapımcısı: SvePu | Türkçe Çeviri: Smyrna35 Eklenti Açıklaması: Websitenizin kaynağındaki html kodlarını sıkıştırıp kullanıcıya sunmayı sağlayan bir eklentidir. Böylece yüksek boyutlu sayfalarımız sıkıştırılıp daha düşük boyutlara getirilmiş oluyor ve sitenin yüklenme hızında artışlar meydana gelmektedir. Eklenti Kurulumu: İndirdiğiniz dosyayı bir yere çıkarın > UPLOAD klasörü içindeki dosyaları Mybb anadizinine aktarıp eklentiyi ... Devamını Oku »