The Sims 4 Deluxe Edition [3DM] FULL Torrent Hızlı İndir

The Sims 4 Deluxe Edition [3DM] FULL Torrent Hızlı İndir

Torrent | Setup | PC | [3DM] | Mevcut | 8.65 GB | -lütfen kurulum açıklamasını okuyunuz.

The Sims 4 Deluxe Edition [3DM] FULL Torrent Hızlı İndir

Gerçek hayatı oyuna aktarmayı mükemmel bir şekilde başaran Maxis geçtiğimiz günlerde serinin dördüncü oyununu duyurdu. “The Sims” adıyla bundan 13 yıl önce çıkışını yapmış olan oyun, çoğu oyuncunun hemen ilgisini çekmişti. İlk defa gerçek yaşamı oyuna aktarma gerçekleştirilmişti ve oyuncular nasıl olduğunu merak ediyordu.

Simülasyonun zevki oynadıkça çıkıyor, bu yüzden çoğu oyuncu (ben de dâhil) The Sims’i bol bol oynayıp zevkini çıkardı. Daha sonra çıkartılan ek paketler ile birlikte The Sims iyice zenginleşmişti. The Sims: Unleashed ile birlikte oyuna evcil hayvanlar eklenmişti. Daha sonra Makin’ Magic ile sihir yapma yeteneği ve cadılar eklenmişti. Son ek paket olan Makin’ Magic gerçekten de olağanüstü olmuştu ve The Sims’in başından iyice kalkamaz olmuştum.

İlk oyunun ardından yepyeni 3D grafiklerle duyurulan The Sims 2’yi duyunca daha da çok sevinmiştim. Artık konsept hakkında fikrim vardı ve içerisinde yapacaklarım, çıkacak olan ek paketler, daha rahat kamera kontrolü beni çok çok heyecanlandırıyordu. İkinci oyun ile birlikte tekrardan The Sims’e bağlanmıştım. Yaklaşık olarak 6 ayım The Sims 2 ile geçmişti. PC versiyonunda doymayıp, PS2 versiyonunu da oynamıştım fakat ek paketler PS2 versiyonunda biraz eksik kalmıştı.

Artık yaşadığımız mahallenin bizlerle etkileşimi daha çok olacak. Komşularımız bizleri beğenebilecekler de, şikâyet de edebilecekler. Bizler yeni taşınacak bireyler olduğumuz için mahalleli ile iyi geçinmemiz gerekiyor. İsteyenler tam tersini de yapabilirler. Her zamanki gibi hayatımızda belirli amaçları yerine getirerek kazandığımız puanları harcayabileceğiz. Bu puanlarla yeni objeler, giysiler ve koleksiyonluk eşyalar açacağız.

The Sims 4 Deluxe Edition [3DM] FULL Torrent Hızlı İndir

KURULUM !

Crack klasörü içerisindekileri oyunun kurulu olduğu klasöre atın.
Sahte bir origin hesabı açıp origine giriş yapın. Origin’i offline mod’a alın.
Oyuna Game>Bin> The.Sims.4.Launcher.exe ile Yönetici Olarak Çalıştır diyip giriş yapın ve oynayın…

NOT:  Oyun dili Bulgarca’dır, İngilizce yapmak için; Data>Client klasörü içindeki Strings_ENG_US adlı dil dosyası haricindeki dil dosyalarını silin oyun ingilizce olacaktır.

Minimum Sistem Gereksinimi
İşletim Sistemi : Win XP 32 ya da daha üst bir versiyon
İşlemci : Core 2 Duo E4500 2.2GHz ya da Athlon 64 X2 Dual Core 4800+
RAM : 2 GB | DirectX : DX 9 | Gerekli Boş Harddisk Alanı : 9 GB
Ekran kartı : Quadro 410 ya da Radeon HD 6530D(+512MB)

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir