Salı , 16 Ocak 2018

Script

Ücretsiz Dizin Scripti

Türkiye’nin en gelişmiş Türkçe ve ücretsiz dizin scripti ile kaliteli dizin sitesi kurabilirsiniz. Php dizin scripti kolay kurulur ve admin panelinden Scriptin tüm özelliklerini kontrol edebilirsiniz. Dizin Scriptinin Özellikleri ; ● Sınırsız Kategori Ekleme ● Kullanıcılar için Kolay ve Hızlı Site Ekleme ● Toplam Site Sayısı istatistiği Gösterme ● Eklenen Sitelere Dofollow Backlink Sağlar. ● Toplam 7 Adet Reklam Alanı ... Devamını Oku »

MiniPortfoy – Kişisel Portfolyo Teması İndir

MiniPortfoy – Kişisel Portfolyo Teması İndir kodbeyin.com sitesinin sahibi bir webmaster arkadaşımızın Ufak bir gözlem sonucu piyasada kişisel portfoy teması arayan bir çok kullanıcı görmesi ve bunun üzerine MiniPortfoy temasını yapmaya karar vermesi ile ortaya çıkan ufak ve hoş responsive portfolyo temasını kodlamış Kendisinin ellerine sağlık diyorum çok basit ve şahane olmuş. Birçok kişinin işine yarayacaktır. Mobil uyumludur, +90 PageSpeed ... Devamını Oku »

Vine Video İndirme Scripti Türkçe Full İndir

Tekrar Merhaba değerli takipçilerimiz ve sitemize ilk defa gelen ziyaretçilerimiz. “Vine Video İndirme Scripti Türkçe Full İndir” başlıklı yayınımız ile karşınızdayız. Bugün sizlere Dünya çapında popüler olan Vine uygulamasındaki videoları indirebilmenizi sağlayacağınız vine video indirme scriptimizi sunuyoruz. İlk önce vine nedir onu açıklayalım. Vine 6 saniye gibi kısa bir sürede çekilen her türlü konuya değinilerek tüm herkesin kullanıp çekebileceği bir ... Devamını Oku »

Ücretsiz PHP Twitter Gündem Scripti

Merhaba değerli takipçilerimiz ve sitemize ilk kez gelen ziyaretçimiz. Umarım sizlerin yararına olacak paylaşımlarımızı beğenirsiniz veya inşallah işinize yarar ve ihtiyacınızı giderir. Bugünkü paylaşımımız Daha çok web tasarım konusunda PHP ile kodlanmış olan Twitter gündem scripti. Bu script ile Twitterda anlık olarak gündemde olan Hashtag’ları rahatlıkla ve sürekli güncellenecek şekilde görebilirsiniz. Ayrıca Şehir olarak , Ülkemiz ve Dünya geneli meşhur ... Devamını Oku »