Salı , 16 Ocak 2018

Programlar

Instagram Toplu Fotoğraf İndirme Programı İndir

Instagram Toplu Fotoğraf İndirme Programı İndir Bu programla instagramdan binlerce fotoğrafı kendi anahtar kelimelerinizle / hashtaglarınız ile bilgisayarınıza çekebilirsiniz veya herhangi bir instagram kullanıcısının bütün fotolarını bilgisayarınıza indirebilirsiniz ! Programı şahsen denedim , hiçbir kurulum vb. bir işlem gerektirmeden direk açılıyor. Üstelik virüs, reklam giriş yaparak instagram hesabınızı çalma gibi sorunlarıda mevcut değil. Program hem webmasterlara hem de bütün instagram ... Devamını Oku »

Stardock Start 10 Türkçe Full v1.0 İndir

Stardock Start 10 Türkçe Full v1.0 İndir, yazımızla karşınızdayız. Stardock Start 10,Windows 10 için özel yapılmış bir programdır. Windows 10 Sürümü kullanıcıları için Windows 7 gibi başlat menüsü’nü kullanabilecekleri bir programıdır ve Türkçe dil desteğide mevcuttur. Metro arayüzden sıkılanlar için önermekteyiz. İyi kullanımlar. Resim Temsilidir ( Stardock Start 10 Türkçe Full v1.0 İndir Türkçe Dil Desteği mevcuttur.) İndirme Link için ... Devamını Oku »

Windows 10 Home Pro İSO Türkçe 32×64 bit full indir Orjinal

Windows 10 Home Pro İSO Türkçe 32×64 bit full indir Orjinal İSO Windows 10 Home Pro İSO Türkçe 32×64 bit full indir Orjinal,29 Temmuzda sonulan Msdn orjinal iso kalıplarıdır ve bu sürümün özelliği home vede pro sürümü kurulumda bir aradadır, sizde dilediğinizi seçebiliyorsunuz. — KMS Kurulum Anahtarları — Windows 10 Professional W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX Windows 10 Professional N MH37W-N47XK-V7XM9-C7227-GCQG9 Windows 10 Enterprise ... Devamını Oku »

Adobe Flash Professional CC 2014 MAC Full İndir

Adobe Flash Professional CC 2014 MAC Full İndir programımız MAC OS X 10.7 ve üzeri sistemlerinde çalışmaktadır arkadaşlar. Adobe Flash Professional CC ile profesyonel anlamda grafik animasyonlaru oluşturabilirsiniz ve action script ile birçok uygulama geliştirebilirsiniz. Günümüzde flash animasyonlarının ve oyunların birçoğunda Adobe Flash Professional kullanıldığı doğrudur. Flash reklamcılık sektöründe de Adobe Flash Professional CC kullanılmaktadır.  “İndirmek İçin Tıklayınız”      Dosya Boyutu: ... Devamını Oku »

Google Earth Pro Full İndir 7.1.5 Türkçe Katılımsız

Google Earth Pro, yıllardır bildiğimiz gibi Google’nin piyasaya sürmüş olduğu online dünya gezinti programıdır. Pro sürümünde birçok şehir 3D bir hal almış, özellikle İtalya’ya baktığınızda sanki oradaymışsınız gibi hissedebiliyorsunuz. Keşke ülkemizeden de bu 3D tasarımları yapıp Google‘ye gönderecek birileri çıksa ne güzel olur değilmi. Kısaca Google Earth Pro ile isterseniz Mısır piramitlerini keşfedin, dilerseniz Taç Mahal’e gidin, dilerseniz Amerika’ya seyehat ... Devamını Oku »

Ad-Adware Free Antivirus+ v11.4 Full İndir

Ad-Adware Free Antivirus+ v11.4 Full İndir,ücretsiz antivirüs ve güvenlik duvarı koruması sağlayan, basit ve hızlı bir arayüze sahip yazılımdır. İnternetteki casuslara karşı koruma sağlayan program, sisteme minimum miktarda yük bindirerek hızlı çalışabilmekte, bunun yanında ücretsiz olarak güncelleme ve koruma imkanı sağlamaktadır. Oyun modu, sessiz mod, sosyal ağ koruması, güvenlik duvarı gibi pek çok özelliği barındırır, ücretsiz bir yazılıma göre güzel ... Devamını Oku »

Picasa v3.9 Türkçe Full Türkçe İndir

Google’nin sunduğu ücretsiz ve Türkçe dil desteği barındıran Picasa yazılımı ile resimlerinize muhteşem efektler verebilir, düzenleyebilir ve onları düzenli bir biçimde albüm haline getirebilirsiniz. Format attıktan sonra her bilgisayara kurduğum nadide yazılımlardan birisidir diyebilirim. Mükemmel fotoğraf görüntüleyicisi ile beraber kurulan Picasa, resimlerinizi düzenlemek ve albüm haline getirmek için geliştirilmiş harikulade bir program. Logosundan da Google’nin kalitesi belli oluyor, diyecek bir ... Devamını Oku »

VRay Studio Tools Pro v1.35 Full İndir

VRay Studio Tools Pro, profesyonel bir 3D çizim programıdır. Diğer 3D tasarım ve çizim programları ile uyumlu olarak çalışır. HDRI sistemi ile görsel olarak stüdyo kalitesinde 3D çizimlerinizi yapabilirsiniz, geniş bir araç paketi içerir. Cinema 4D ile uyumu ile ünlü bir programdır. 7 adet HDR ışık, 24 adet kullanılabilir hazır ayar (presets) içerir. Animasyon ve grafik 3D işlemlerinizi VRay Studio ... Devamını Oku »

ESET NOD32 Antivirus 8.0 Türkçe Katılımsız Full İndir

Sistem kaynaklarınızı sonuna kadar kullanan ve bizzat tespitime göre virüs gördüğü anda RAM belleğinizin yarısı kullanan ünlü ESET, bununla da sınırlı kalmayarak virüs isterse System32 klasöründe olsun, ditekt silerek size yeniden format attırmak zorunda bırakıyor. Tabi ki programı kötülememek lazım bende 8.0 sürmünü denemedim ama şunu da belirteyim virüs algılama konusunda daha iyisi yoktur fakat çok katı ve sert bir ... Devamını Oku »

ESET Smart Security 8.0 Türkçe Katılımsız Full İndir

İnternetteki zararlı casuslara karşı bilgisayarınızı korumayı amaç edinmiş ESET Smart Security’n,n son çıkan 8.0 sürümüdür. Bilgisayarınıza otomatik lisanslı olarak kurulur, ESET NOD32’ye oranla sistemi kasmaz ve kaynakları en iyi şekilde kullanır. Bu nedenle NOD32’den ziyade ESET Smart Security’i kullanmanızı tavsiye ederim. Başlangıç taraması, her antivirüs programında rastladığımız oyun modu, eski sürüme oranla geliştirilmiş güvenlik duvarı ve daha pek çok özellik ... Devamını Oku »