Salı , 16 Ocak 2018

Php

Ücretsiz Dizin Scripti

Türkiye’nin en gelişmiş Türkçe ve ücretsiz dizin scripti ile kaliteli dizin sitesi kurabilirsiniz. Php dizin scripti kolay kurulur ve admin panelinden Scriptin tüm özelliklerini kontrol edebilirsiniz. Dizin Scriptinin Özellikleri ; ● Sınırsız Kategori Ekleme ● Kullanıcılar için Kolay ve Hızlı Site Ekleme ● Toplam Site Sayısı istatistiği Gösterme ● Eklenen Sitelere Dofollow Backlink Sağlar. ● Toplam 7 Adet Reklam Alanı ... Devamını Oku »

Vine Video İndirme Scripti Türkçe Full İndir

Tekrar Merhaba değerli takipçilerimiz ve sitemize ilk defa gelen ziyaretçilerimiz. “Vine Video İndirme Scripti Türkçe Full İndir” başlıklı yayınımız ile karşınızdayız. Bugün sizlere Dünya çapında popüler olan Vine uygulamasındaki videoları indirebilmenizi sağlayacağınız vine video indirme scriptimizi sunuyoruz. İlk önce vine nedir onu açıklayalım. Vine 6 saniye gibi kısa bir sürede çekilen her türlü konuya değinilerek tüm herkesin kullanıp çekebileceği bir ... Devamını Oku »

Ücretsiz PHP Twitter Gündem Scripti

Merhaba değerli takipçilerimiz ve sitemize ilk kez gelen ziyaretçimiz. Umarım sizlerin yararına olacak paylaşımlarımızı beğenirsiniz veya inşallah işinize yarar ve ihtiyacınızı giderir. Bugünkü paylaşımımız Daha çok web tasarım konusunda PHP ile kodlanmış olan Twitter gündem scripti. Bu script ile Twitterda anlık olarak gündemde olan Hashtag’ları rahatlıkla ve sürekli güncellenecek şekilde görebilirsiniz. Ayrıca Şehir olarak , Ülkemiz ve Dünya geneli meşhur ... Devamını Oku »

PHP Sayfa Yönlerdirme Kodu

PHP Sayfa Yönlerdirme Kodu Webmasterlık alanından PHP kodlama dili ile devam ediyoruz. PHP Sayfa yönlendirme kodu Hazırlanan sayfalarda gelen kullanıcıların başka bir sayfaya yönlerdirmesi istendiğinde bu komutu kullanılmaktadır. Önemli olan ‘header’ komutu kullandıktan sonra sayfada başka bir şey gösterilmemesi gerekmektedir. Bu komut ayesinde kullanıcı otomatik olarak başka bir sayfaya yönlendirilir. PHP olarak kullanması gerekipte bulamayan veya html kod kullanarak başarısız ... Devamını Oku »