Salı , 16 Ocak 2018

Photoshop Malzemeleri

Whatsapp Emoji Paketi İndir

Herkese Merhaba , uzun soluklu bir aradan sonra grafik kategorimizdeki paylaşımlara devam ediyoruz. Whatsapp Emoji Paketi İndir konumuzda Tüm mobil platformlarda yer alan ve günümüzde en çok kullanılan mesaj uygulaması Whatsapp’ın ifadelerinin tek tek, kaliteli ve PNG halinde bulunduğu paylaşımımızı sunuyoruz. Herkesin aradığı ve Özellikle Whatsapp ifadelerinin PNG halinin bulunduğu paketi belirttiğimiz ve alternatif linkler ilede kolay ve hızlıca indirebilirsiniz. ... Devamını Oku »

2 Adet Kaliteli Süper Facebook Kapak Fotoğrafı + PSD İndir

Çok değerli bir Grafiker Arkadaşımız kendi açtığı grafik sayfası için referans olarak yapmış ancak bir webmaster sitesinde bende dahil çok beğenilince ve psd istekleri olunca sağolsun kıramayıp bizlerle psd dosyalarını paylaştır. Cidden harika olmuş özellikle ikinci kapak fotoğrrafına bittim açıkcası. Yapan arkadaşımızın elleri dert görmesin diyoruz ve linklere geçiyoruz. Birincisi ——————————————————— İkincisi Yapımcı : Modemak Devamını Oku »

PhotoZoom Pro 6.0 Türkçe Full Hızlı İndir

PhotoZoom Pro, resimlerinizin kalitesini bozmadan yakınlaştırabilen ve piksel cinsinden boyutunu büyüterek kalitede zerre kadar bozulma yapmadan büyütmeye yarayan güzel ve kullanışlı bir programdır. Telefonunuzdan bir resim çektiniz örneğin, 640×480 boyutunda. PhotoZoom Pro ile bu resmi 1024×768 veya aynı oranda kalitesini bozmadan büyütebilirsiniz. Program piksele yakın rengi doldurarak kare kare olan oluşumu engellemiş oluyor. Yani şuan mesela bir resim açın, resime ... Devamını Oku »

Skype Emotions Pack

Bir zamanlar benim için lazım olmuştu ve ara ara anca buldum.. Sizlerin ve diğer arkadaşların işini kolaylaştırayım dedim ve hızlı indirme linkiyle hemen paylaşıyorum ve iyi kullanımlar diliyorum. Devamını Oku »

White-Blue-Pink Flat Background

Merhaba değerli takipçilerim , bugün sizlere sade ve şık olan içerisinde .Psd eki ile beraber linkini vereceğim süper bir arkaplan var. Her alanda kullanabileceğiniz bu arkaplanın yapımcısı meçhuldur. Hepinize İyi kullanımlar dilerim… Dosya.co İndir (((Alternatif))) YukleTr.com İndir (((Alternatif))) Upload.ee İndir (((Alternatif))) SendSpace İndir (((Alternatif))) Zippyshare İndir Devamını Oku »

Mavi Banner Reklam Alanları Psd

İnternette gezerken bulduğum çok hoş ve sade bir banner seti. PSD Dosyası indireceğiniz Rar Dosyası içerisinde mevcuttur. Adobe Photoshop CS6 veya Adobe Photoshop CC programı ile açarak rahatça istediğiniz şekilde düzenleyebilir ve kullanabilirsiniz. Mevcut Banner Boyutları ; * 728×90 * 468×60 * 300×250 * 125×125 HEMEN Hızlı İndir ! Devamını Oku »

Web tasarım için toplu font (54 Adet)

Font paketimiz bir kardeşimizin toplamasıdır. İnternetten aldığı ve kendi kullandığı 54 özel fontu birleştirerek bizlere kullanmamız için güzel bir paket yapıp paylaşmış. Bende bu paylaşımı sizlerle paylaşmak ve yararlanmanızı sağlamak isterim.Yandex disk hızlı indirme linkidir. Güle güle kullanın , takip etmeye devam edin.. Dosya.co İndir (((Alternatif))) YukleTr.com İndir (((Alternatif))) Upload.ee İndir (((Alternatif))) SendSpace İndir (((Alternatif))) Zippyshare İndir Devamını Oku »

Dekar Free Font İndir-Download

Yazılarınızda veya fotoğraflarınızda gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir fonttur. Arşivinizde bulunmasını Tavsiye ediyorum. Author: Font Fabric Dosya.co İndir (((Alternatif))) YukleTr.com İndir (((Alternatif))) Upload.ee İndir (((Alternatif))) SendSpace İndir (((Alternatif))) Zippyshare İndir Devamını Oku »

Homestead Yazı Tipi İndir (Ücretsiz)

Luke Lisi tarafından hazırlanan bu yazı tipi içinde 6 stil barındırıyor; Regular, Display, Inline, One, Two, Three. Umarım bu yazı tipini güzel yerlerde kullanırsınırsınız. Biçim : OTF Lisans : Ücretsiz Stiller : Regular, Display, Inline, One, Two, Three Dosya.co İndir (((Alternatif))) YukleTr.com İndir (((Alternatif))) Upload.ee İndir (((Alternatif))) SendSpace İndir (((Alternatif))) Zippyshare İndir Devamını Oku »