Salı , 16 Ocak 2018

Mobil-Cep

Minecraft Story Mode Apk İndir Episode 1-2-3-4 MOD Kilitler Açık + Data 1.19

Minecraft Story Mode Apk İndir Episode 1-2-3-4 MOD Kilitler Açık + Data 1.19 Minecraft Story Mode Apk,Android Apk tam sürüm yeni çıktı Minecraft Story Mode 13tl, satılan oyunu full ücretsiz Minecraft Story Mode indirebilir minecraft dünyasına adım atabilirsiniz ve oyun dünyanıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz ! Kısaca Minecraft Nedir ? Minecraft, küplerle çeşitli tasarımlar yapmanızı sağlayan 2 ve 3 boyutlu ... Devamını Oku »

WhatsApp’ta Gelen Mesajı Mavi Tiksiz Okuma Yöntemleri

WhatsApp’a gelen ve birçok kişinin hoşnut kalmadığı mavi tik bildiriminin karşıya gitmeden mesajları okuyabileceğiniz yöntemleri açıklıyoruz. WhatsApp’ta Gelen Mesajı Mavi Tiksiz Okuma Yöntemleri Geçtiğimiz günlerde tamamen ücretsiz hale getirilen ve SMS’den bile daha çok tercih edilen mesajlaşma yöntemi olan WhatsApp’ta bir süre önce gelen okundu bildirmine denk mavi tik özelliği birçok kişinin canını yakan bir özellik haline geldi. Gelen mesajın ... Devamını Oku »

SMS Göndermek Yakında WhatsApp Tarafından Tarihe Gömülecek !

SMS Göndermek Yakında WhatsApp Tarafından Tarihe Gömülecek ! Kullanıcı sayısını giderek arttıran WhatsApp, SMS kullanımının yavaş yavaş noktalanmasına sebep olacak gibi duruyor. Bir zamanlar GSM operatörlerinin verdiği SMS haklarını doldurmamak için ne taktikler üretirdik, değil mi? Artık devir değişti, şimdi verilen binlerce SMS haklarını bile kullanmaz olduk. Yapılan araştırmalar, başta WhatsApp olmak üzere Facebook Messenger, Viber ve Telegram gibi uygulamaların, ... Devamını Oku »

WhatsApp Plus Apk 7.14 Full Türkçe İndir

WhatsApp Plus Apk 7.14 Full Türkçe İndir, bildiğiniz üzere dünya genelinde en çok ücretsiz (veri bağlantısı ile) mesaj atmaya yarayan WhatsApp uygulamasının, gönüllü geliştiriciler tarafından kişiselleştirilmiş versiyonudur. WhatsApp Plus ile son görülmenizi dondurabilir ve takılıymış gibi bırakabilir, bildirim çubuğu renginden özel temalara kadar birçok özellik ile ücretsiz kullanabilirsiniz. Yeni whatsapp kullanacaklar ilk önce orjinal yükleyerek daha sonra sitemizden apk dosyasını ... Devamını Oku »

Facebook Oyun İsteklerine Kesin Çözüm

Facebook Oyun İsteklerine Kesin Çözüm Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz üzere dünyanın en büyük sosyal Ağı olan Facebook, Günümüzde 3 insan içerisnde 2’si tarafından kullanılmakta. Ancak hergün ve sürekli gelen , ardı ardına bitmek bilmeyen facebook oyun istekleri hepimizin canını sıkmaktadır ve cidden sinir edici bir durumdur. Peki facebook oyun isteklerini engellemenin daha doğrusu oyun isteklerinden bildirim almamız mümkünmü ? Evet, tabikide ... Devamını Oku »

WhatsApp Plus Apk v6.82 Türkçe Full İndir

WhatsApp Plus Apk v6.82 Türkçe Full İndir WhatsApp+ Plus Apk Dünyaca popüler olmuş yazışma programlarından birisidir. WhatsApp+ Plus ile bir çok ayrıcalık tanın makta sizlere. WhatsApp+ Plus en başta özelliklerinden birisi ise komple kişiselleştirilebilir olmasıdır. WhatsApp+ Plus uyglaması ile arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize dosya boyutu sınırlaması olmadan video fotoğraf gönderebilirsiniz. Tam anlamı ile sınırsız değil tabiki ama normal WhatsApp gibi boyut ... Devamını Oku »

Retrica Pro Apk v2.3.3 Full İndir

Retrica Pro Apk v2.3.3 Full İndir Retrica Apk, Son dönemlerde çok kısa sürede popüler olan bir kamera uygulamasıdır. Çözünürlüğü pek iyi olmasa da, verebildiğiniz efektler ve çeşitli çekim türleri sizi cezp edecek diğer ayrıntılardır. Özellikle fotoğraf çekmeyi ve çekilmeyi sevenlere. Hatta hobi haline getirenler için kesinlikle olmazsa olmaz bir uygulamadır. Bir uygulamayı nasıl seversiniz? Son derece derin özellik sahibi ve ... Devamını Oku »

Traffic Racer Apk Full İndir 2.0 Hile + Türkçe Hileli Full İndir

Traffic Racer Apk Full sınırsız para hileli, 3D Olarak oynayabileceğiniz türkçe araba yarışı oyunudur sınırsız para hilesi içermekte keyifli bir oyundur,denemek isteyenlere özeldir Kesinlikle tavsiye edilir. Son sürümün tüm hileli halini oynayabileceksiniz.  İndirmek İçin Tıklayınız      Dosya Boyutu: 46.9 MB  Tarama: Temiz Devamını Oku »

PicsArt – Photo Studio v4.6.5 Apk Full İndir

PicsArt ücretsiz, tam özellikli fotoğraf editörü ve sanat topluluğudur. PicsArt ücretsiz, tam özellikli araç içerir: * Çektiğiniz fotoğraflara çeşitli efektler uygulamayı sağlar. * Resim Editörleri – fotoğraf manipülasyon, maskeler, kolajlar, çerçeveler, sınırlar, çıkartmalar, metin efektleri, clipart grafikler, çağrılar Ton, kırpma, döndürme, renk ayarı ve daha fazlası! * Sihirli Efektler – Böyle bir stenciler, Cartoonizer, Sketcher, Orton, Lomo, vintage, çapraz süreç, ... Devamını Oku »

İexplorer Full 3.4.0.1 İndir Download

Iexplorer herhangi bir iPhone, iPod ya da iPad Mac veya PC bilgisayar ve iTunes müzik aktarmanızı sağlar. Sadece aratmak ve önizlemek belirli şarkıları daha sonra iTunes veya sürükle ve bırak ile bir düğmeye basarak kopyalayın. Daha sadece birkaç parça aktarmak için mi arıyorsunuz? Tek bir tıklatmayla Iexplorer anında yeniden tüm çalma listeleri veya otomatik aktarma özelliğini kullanın ve herşeyi aygıtınızdan ... Devamını Oku »