Kullanım Koşulları ve Üyelik Sözleşmesi

Kullanım Koşulları ve Üyelik Sözleşmesi

Bu sözleşme ve kullanım koşulları OyuncuSayfasi.com Offical websitesi için geçerlidir ve oyuncusayfasi.com‘a yorum yapan,üye olan, abonelik bültenine mail adresiyle abone olan ve siteye an itibari ile giriş yapan tüm kullanıcıların kabul etmiş durumunda sayılırlar.

1 – ÜYELİK SİSTEMİNİN TANIMI

1.1- OyuncuSayfasi.com üyelerine daha iyi hizmet verebilmek ve OyuncuSayfasi.com ailesini büyütmeyi amaç edinerek üyelik kayıt sistemini devreye sokmuştur.
1.2- Üye olan tüm kullanıcılar Kullanım koşulları ve Üyelik sözleşmesini otomatik olarak kabul etmiş sayılırlar. Websitemizden gelecek olan tüm mail ve sms gibi reklamlarıda kabul etmiş sayılırlar.
1.3- Ayrıca websitemize üye olan kullanıcılar olumsuz bir durumda banlanma,ip uzaklaştırması ve suç duyurusuna kadar gidebilecek durumları kabul etmiş sayılırlar.

2 – ÜYELİK SİSTEMİNİN GİZLİLİK İLKESİ

2.1- Üyelik sistemi ile beraber kullanıcı kendisinin belirleyebileceği bir “Kullanıcı adı” ve “Şifre” ye sahip olur. “Kullanıcı Adı” her üye için farklıdır. “Kullanıcı Adı” ve “Şifre” sadece kullanıcı tarafından bilinir. “Şifre” nin gizliliğinin sağlanması kullanıcının sorumluluğundadır.
2.2- OyuncuSayfasi.com kullanıcı ya ait özel bilgileri (e-mail adresi, adres, telefon vb.) 3. kişi ve kurumlara vermeyeceğini taahhüt eder.

3 – İŞLEMLERİN YAPILMASI

3.1- Üyelik bölümünden giriş yapılarak üye daha fazla seçeneğe ve avantaja kavuşabilir. Bu seçenek ve avantajlar Firmamız Web Sitesi ya da sosyal hesaplarımız üzerinden daha önceden bildirilmiştir.

4 – ÜYE’ NİN YÜKÜMLÜLÜKLERİ

4.1- Üye, Üyelik formunda doldurduğu alanlardaki bilgilerin doğruluğunu taahhüt eder. Bilginin hatalı ve noksan olduğu durumlarda doğacak aksaklıklardan dolayı sorumluluğun kendisine ait olduğunu kabul eder.
4.2- Üye, Web Sitesi üzerinde ki bilgilerin,yayınların vb. içerik ve görsellerin telif hakkının OyuncuSayfasi.com’a ait olduğunu bilmelidir. Üye, Firmamız Web sitesi üzerinde ki hiç bir bilgiyi 3. şahıslar ile paylaşamaz.
4.3- Üyenin kullanıcı adı ve şifresini başka kişilerin kullanması tamamen üyenin sorumluluğu altındadır. Sözleşmemizdeki 2.ci maddenin 2.1 nolu fıkrasında bu durum ele alınmıştır.
4.4- Üye şifresi ile yapılan işlemlerin sorumluluğu Üyenin kendisine aittir.
4-5- Üye OyuncuSayfasi.com sitesinde yapacağı tüm yayın ve yorumların sorumluluğunu kabul eder , yapacağı olumsuz davranışların ve yorum-yazıların’dan kendisinin sorumlu olduğunu kabul ederek her türlü yasal sürece hazır olduğunu kabul etmektedir.

5 – ÜYELİKSİZ YORUM-YAYIN İŞLEMLERİ

5.1- OyuncuSayfasi.com’a üyeliksiz Ad-Soyad, Mail adresi, Website(Varsa) ile yapılan tüm yorumlar kayıt altındadır onay halinde çalışmaktadır.
5.2- Tüm üyeliksiz yapılan yorumlarda üyelikli yorumlarda olduğu gibi site yetkilileri tarafından kontroller sağlanır ve onaylanır. Eğer yorum yani yazılan içerik olumsuz-tehdit-argo-küfür ve sürekli flood olarak tekrarlıyor ise şahıs ilk aşamada uyarılır.
5.3- Olumsuz yorumda bulunan üyelik kaydı olmayan yorum yapan ziyaretçinin aynı durumu tekrarlaması durumunda OyuncuSayfasi.com’da kayıtlı olan tüm bilgileri esas alınarak şahıs doğrulanarak hukuki işlem başlatılması için çalışmalara başlanır ve şahış bilgilendirilir.
5.4- OyuncuSayfasi.com adresine yapılan tüm olumsuz-hakaret-argo ve küfür gibi yorumlar tüm kayıtlı ve kayıtsız kullanıcılarının kendi sorumluluğundadır ve bu yorumu itiraz edememekle beraber yasal işlemlerin başlatılacağınıda kabul etmiş sayılır.

6 – ÜYELERE ÖZEL UYGULAMALAR VE KAMPANYALAR

6.1- OyuncuSayfasi.com adresinin ios-android-windows gibi birçok platformunda uygulaması bulunmaktadır. Bu uygulamarı edinen şahıslar doğabilecek zararlardan ve olumsuz olaylardan sorumlu olarak OyuncuSayfasi.com’u sorumlu tutamazlar. OyuncuSayfasi.com doğabilecek sorun ve sorunlardan hükümlü değildir. Bu uygulamayı edinen şahıslar bu maddeyi kabul etmiş sayılırlar.
6.2- OyuncuSayfasi.com dilediği zaman üyelerine abonelik maili, bilgilendirme maili ve sms gibi reklam ürünleri gönderme hakkına sahiptir. Çünkü kullanıcı ve üyeler siteye girdiği andan itibaren bu sözleşmeyi ve 6.cı maddenin 6.2 nolu fıkrasını kabul etmiş sayılmaktadır.

7 – SİTEMİZİN YETKİLERİ

7.1- OyuncuSayfasi.com gerektiği taktirde üyelik , yorum veya yayın silme hakkına sahiptir. Dilediği taktirde websiteyi durdurabilir kapatabilir veya başka bir işlem yapma hakkına sahiptir.
7.2 – OyuncuSayfasi.com Hiçbir şekilde sitede paylaşılan ware(z) paylaşımların yükümlüğününü ve sorumluğunu kabul etmemekle beraber , yasal işlemlere tabi tutulamaz , OyuncuSayfasi.com adresine giren tüm ziyaretçi ve üyeler siteyi giriş anı itibari ile bu maddeyi kabul etmiş sayılırlar.

8 – FESİH

8.1- OyuncuSayfasi.com dilediği zaman bu sözleşmeyi sona erdirme veya değiştirme hakkına sahiptir. OyuncuSayfasi.com website adresine giren şahıs otomatik olarak tüm sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

9- Reklam ve Ware*z – Adul*t İçerikler vede Normal İçerikler Hakkında

9.1- OyuncuSayfasi.com kullanıcıları siteye girdikleri süreden itibaren , sitemizde yayınlanan her türlü içerikli reklamları görmeyi kabul etmiş sayılır ve bu reklamlarla ilgili hiçbir itirazda bulunma hakları, yasal süreç başlatma gibi bir durumları söz konusu değildir. Sitemize giren her üye ve ziyaretçi bu reklamları görmeyi ve yasal işlem başlatamayacağını göz önüne almış sayılır. Reklamlardan rahatsız olan kişiler sitemize girmek zorunda değildirler veya Adblock vb. gibi eklenti kullanarak reklamları engelleyebilirler.
9.2- OyuncuSayfasi.com sitemizde her türlü (+18,xyz,ware*z) konulu yayınlar-içerikler bulunmaktadır. Hiç bir ziyaretçi ve üye kesinlikle bu paylaşımlardan şikayetçi olamaz ve yasal süreç başlatamaz. OyuncuSayfasi.com hiçbir yasal sorumluluğu kabul etmemektedir. Ayrıca sitemize giren her üye ve ziyaretçi bu içerikleri okumayı ve yasal süreç başlatamayacağını göz önüne almış sayılır.

10 – UYGULANACAK HUKUK VE YETKİLİ MAHKEME

10.1- Kullanıcı Kayıt ve Kullanım Sözleşmesinden doğabilecek her türlü ihtilafın hal yeri İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleridir.

11 – YÜRÜRLÜLÜK

11.1- Kullanıcı OyuncuSayfasi.com adresine girdiği andan itibaren bu sözleşme taraflar arasında süresiz olarak yürürlüğe girer.