Salı , 16 Ocak 2018

Kadın Dünyası

En Çok Yapılan 5 Makyaj Hatası

Güzel görünmek için makyaj oldukça önemli olurken makyaj sırasında yanlış teknikler yoluna başvurmanız da yüzünüzün olduğunda daha kötü görünmesine neden olacaktır. Bayanlar açısından makyaj her ne kadar oldukça önem arz edip ihtiyaca dönüşse de kimi zaman makyaj ile yapılan hatalar kişinin olduğundan daha kötü görünmesine de neden olabilmektedir. Tüm bunları yaşamamak için mutlaka makyaj yapmanın teknikleri bilinmesi gerekir. Bayanlar tarafından ... Devamını Oku »

Kombin Sırasında Yapılan 4 Hata

Tarz olmak isteyen kişiler çoğunlukla hata yapmaktadır. Yanlış seçilen kıyafetler tarz olmanızın dışına çıkarak aksine sizi oldukça kötü göstermektedir. Kombin, kişinin güzel görünmesine en iyi şekilde yardımcı olacak olan unsurların başında yer aldığından dolayı mutlaka hata yapılmaması gerekmektedir. Aksi takdirde olduğunuzdan şişman ya da zayıf görünebilir ve komik bir duruma da bürünebilirsiniz. O halde Kombin sırasında yapılan 4 Hatalar kısmına ... Devamını Oku »

Bayanların En Çok Sevdiği 6 Araba Modeli

Günümüzde en az erkekler kadar bayanların da arabalara karşı oldukça ilgisi olduğunu görebilmekteyiz. Hatta çoğu zaman bayanların kendi zevklerine uygun arabalar tercih ederek gün içerisinde kullandıklarına şahit olabilmekteyiz. Kadınların bayıldığı 6 araba modeli daha çok spor ve sevimli görülen arabaların olduğunu söyleyebiliriz. Mazda Cx5: Ne küçük ne de büyük olmayan Mazda Cx5 araçların iddialı renk seçenekleri bayanlar açısından da son derece ... Devamını Oku »

Makyaj İpuçları

Güzelliğinize kusursuzluk katan makyajınızın doğallığınızı bozmamasını mı istiyorsunuz? O zaman vereceğim tüyolara dikkat edin. Krem şeklinde ki fondöteni kapatıcı görevinde dozunda kullanarak iyice yüzünüze yedirin. Fondötenin üstüne pudra gibi kapatıcılar sürerseniz yüzünüzdeki gözeneklerin tahriş olmasına hazırlarsınız. Bu nedenle biz fondötenin üstüne pudrayı önermiyoruz. Göz makyajının zeminini hazırlamadan önce göz kapağının üstüne yüzünüze sürdüğünüz fondötenin birkaç ton açık olan fondöteni sürün. ... Devamını Oku »

Diş Lekelerinizin Önüne Geçin

Diş Lekelerinizin Önüne Geçin Kötü ağız hijyeni dişlerin çevresinde bakteriler ve yiyecek artıklarından oluşan yapışkan ve renksiz bir bakteri tabakası olan plaklar iyi temizlenmedikleri takdirde dişlere yapışarak zaman içinde dişlerin sararmasına neden olurlar. Çay, kahve gibi vb. gibi içecekler, baharatlar içerdikleri kafein ve doğal renklendiriciler nedeni ile dişlerde leke bırakırlar.Gazlı içecekler içindeki asit nedeniyle dişlerde lekelenmeye neden olur. Extra olarak ... Devamını Oku »

Topuklu Ayakkabılar Giyerken Bir Kez Daha Düşünün !

Günümüzde daha güzel görünmek adına birçok kadın sağlığından ödün vermektedir. İşte bu konulardan bir tanesi de yüksek topuklu ayakkabılar. Yüksek topuklu ayakkabılarda ki  tehlike hiç de önemsenmeyecek cinsten. Uzmanlar ayakkabı alınırken ayağınızın en rahat edeceği şekilde ki ayakkabılara ve ayak şeklinize uygun tercihler yapmanız konusunda sizleri uyarıyor. Topuk yüksekliğini en fazla 5 santimetre olması gerektiğini söyleyen uzmanlar, sağlık açısından topuk ... Devamını Oku »