Salı , 16 Ocak 2018

Etiket Arşivi: full indir

Project CARS Update v3.0 RELOADED FULL Torrent indir

Torrent  Oyun | Setup + Crack | RELOADED Sürüm | 1.11 GB Project CARS Update v3.0 RELOADED FULL Torrent indir, İlk büyük Project CARS geliştirmesidir ve yeni Audi Yol, Prototip ve GT araçlarını Yeni Zelanda motor yarışı parkuru Ruapuna Speedway’i ve Driver Network topluluğunun talep ettiği ek özelliklerini içermektedir. 1390 kg ağırlığında ve bütün tekerleklerden çekişli Audi A1 Quattro 0-60 ... Devamını Oku »

Ad-Adware Free Antivirus+ v11.4 Full İndir

Ad-Adware Free Antivirus+ v11.4 Full İndir,ücretsiz antivirüs ve güvenlik duvarı koruması sağlayan, basit ve hızlı bir arayüze sahip yazılımdır. İnternetteki casuslara karşı koruma sağlayan program, sisteme minimum miktarda yük bindirerek hızlı çalışabilmekte, bunun yanında ücretsiz olarak güncelleme ve koruma imkanı sağlamaktadır. Oyun modu, sessiz mod, sosyal ağ koruması, güvenlik duvarı gibi pek çok özelliği barındırır, ücretsiz bir yazılıma göre güzel ... Devamını Oku »

Call of Duty Advanced Warfare [CODEX] FULL Torrent indir

Torrent | ISO | PC | CODEX Sürüm | Crack Mevcut | 45.20 GB 64 Bit işletim sistemi gereklidir. DX 11 Ekran Kartı zorunludur ! Call of Duty: Advanced Warfare yıllardan beri kullanılan id Tech 3’ün ölümüne modifiyeli bir sürümünü kullanıyor. Kullandığı motor çok eski olsa bile kesinlikle kötü görünmüyor, bunu kabul etmek lazım. Elbette bu tabiri kullanınca aklınıza süper ... Devamını Oku »

ESET NOD32 Antivirus 8.0 Türkçe Katılımsız Full İndir

Sistem kaynaklarınızı sonuna kadar kullanan ve bizzat tespitime göre virüs gördüğü anda RAM belleğinizin yarısı kullanan ünlü ESET, bununla da sınırlı kalmayarak virüs isterse System32 klasöründe olsun, ditekt silerek size yeniden format attırmak zorunda bırakıyor. Tabi ki programı kötülememek lazım bende 8.0 sürmünü denemedim ama şunu da belirteyim virüs algılama konusunda daha iyisi yoktur fakat çok katı ve sert bir ... Devamını Oku »

ESET Smart Security 8.0 Türkçe Katılımsız Full İndir

İnternetteki zararlı casuslara karşı bilgisayarınızı korumayı amaç edinmiş ESET Smart Security’n,n son çıkan 8.0 sürümüdür. Bilgisayarınıza otomatik lisanslı olarak kurulur, ESET NOD32’ye oranla sistemi kasmaz ve kaynakları en iyi şekilde kullanır. Bu nedenle NOD32’den ziyade ESET Smart Security’i kullanmanızı tavsiye ederim. Başlangıç taraması, her antivirüs programında rastladığımız oyun modu, eski sürüme oranla geliştirilmiş güvenlik duvarı ve daha pek çok özellik ... Devamını Oku »

Aimersoft YouTube Downloader 4.2.2.0 Multilingual Full İndir

Aimersoft YouTube Downloader, videoları indirip mp3 ya da farklı formatlara çevirme imkanı sağlar. Kullanımı oldukça kolay ve basittir. Eminimki en çok aradığınız programlardan biridir ”Aimersoft YouTube Downloader”. Aimersoft YouTube Downloader 4.2.2.0 Multilingual full indirme linki sizlerin kullanımına sunulmuştur. İyi kullanımlar. Devamını Oku »

Star Watermark Ultimate 1.1.7 Final Full İndir Download

Windows için Star Watermark görüntüleri, fotoğrafları ve grafikleri filigranlayan kullanımı kolay bir yazılımdır. Temel Özellikler: – Resimleri Toplu Filigran – Fotoğrafları Gerçek Zamanlı Önizleme – Tüm Popüler Fotoğraf Formatları destekler – Ayrıca sadece Metin Filigranı değil Görüntü Filigranı da – Birçok Seçenekleri Yourself damgalama özelleştirme – Mükemmel Kullanıcı Arayüzü Ve Kolay Böyle Şablon Düzenle Sürükle ve Bırak, çift tıklandığında gibiHangi ... Devamını Oku »