Salı , 16 Ocak 2018

Html

MiniPortfoy – Kişisel Portfolyo Teması İndir

MiniPortfoy – Kişisel Portfolyo Teması İndir kodbeyin.com sitesinin sahibi bir webmaster arkadaşımızın Ufak bir gözlem sonucu piyasada kişisel portfoy teması arayan bir çok kullanıcı görmesi ve bunun üzerine MiniPortfoy temasını yapmaya karar vermesi ile ortaya çıkan ufak ve hoş responsive portfolyo temasını kodlamış Kendisinin ellerine sağlık diyorum çok basit ve şahane olmuş. Birçok kişinin işine yarayacaktır. Mobil uyumludur, +90 PageSpeed ... Devamını Oku »

CSS-HTML Resimlere Yumuşak Hover Efekti

Genel olarak Website kullanıcıları efektleri severler ve efektlerin başında ise hover geliyor fakat hover efekti verdiğimizde bazen geçişler çok sert olabiliyor işte bunları geçişleri softlaştıran bir kaç css kodumuz var bu yazımızda bu konuya örnek vereceğiz.Css Alanında yazılan Aşagıdaki Kodlar işte tamda bu yumuşak geçiş için kullanılıyor. Örnek Kod ve örnek gösterim ; (Result basınız) Kodları almak için HTML ve ... Devamını Oku »

Ultra Film Teması PSD + CSS

Gerçekten emeğinin hakkını verecek bir temayla karşınızdayım. İndireceğiniz .rar dosyasında temanın psd ve html-css dosyaları mevcut. Eğer kodlama bilginiz varsa veya bir gönüllü arkadaş worpdress için uyarlarsa cidden tadından yenmeyecek bir tema. Temada herşey düşünülmüş. Üye giriş ve kayıt alanından reklam alanlarına kategorilerinden popüler temalarına kadar en ufak ayrıntıya kadar. Zamanım olsa idi kendimde wordpress için hazırlayabilirim ancak malum dersler ... Devamını Oku »

Blumentals HTMLPad 2014 Full 12.3.0.152

Blumentals HTMLPad 2014, Gelişmiş html,css javascript düzenleme oluşturma editörüdür 50den fazla ülke kullanmaktadır htmlpad kod oluşturma düzenleme kod dağıtma ve dahası. Boyut: 21-mb Sıkıştırma: Rar / Şifresiz Tarama: Webroot. / Durum Temiz Devamını Oku »