Salı , 16 Ocak 2018

Mybb Hazır Tasarım & Kodlar

Mybb phpinfo() has been disabled for security reasons Çözümü

Mybb phpinfo() has been disabled for security reasons Çözümü Merhaba arkadaşar , bugün sizlere Hazır Forum sistemi olan MyBB Hazır Forum Script sisteminde phpinfo() has been disabled for security reasons sorunun yani Mybb phpinfo() has been disabled for security reasons Çözümü ‘nü anlatacağız. Hata sunucunuzda phpinfo() özelliğini devre dışı olması nedeniyle çıkmaktadır. Hatanın iki çözümü vardır ; 1- phpinfo() özelliğini ... Devamını Oku »

Websitenize Kar Yağdırın !

Tekrar merhaba , bu yazımda sizlere internette binlercesi olan ancak ilk sayfalarda çıkmasına rağmen Websitenize Kar Yağdırın konusuna ve içeriğine değineceğimki sebebi çoğu websitesindeki kodun pasif duruma gelmesi. Bu yazımda sitelerinize kolay ve pratik bir şekilde js ile nasıl kar kodu ekleyeceğinizi ve hemen kullanıma geçireceğinizi kolayca ve hızlıca göstereceğim. Öncelikle vereceğim kodları Tüm sistem ve sayfalarınızda anında kullanmaya başlayabilirsiniz. ... Devamını Oku »

Mybb Yandex Botları Eklemek

Mybb Yandex Botları Eklemek  Bu işlemler sayesinde sitenize Yandex , Yandex Görsel , Yandex Video ,Yandex Metrika Ve Yandex Direct Botlarını Ekleyebileceksiniz. Öncelikle Admin Paneli   Ayarlar   Örümcek / Botlar Bölümüne Gelelim. Burada Botları Ekleyeceğiz.Bunu Yapmak için Yeni Bot Ekle ye basmak yeterli…  Bastıktan sonra botlarımızı tek tek ekliyoruz. Dil,Tema ve Grup Ayarları varsayılanda kalsın. Şimdi ekleyelim ; Bot İsimi : Yandex Bot ... Devamını Oku »