Salı , 16 Ocak 2018

Diziler

Game of Thrones 5. Sezon Tüm Bölümler 720p Torrent indir HDTV

Game of Thrones 5. Sezon Tüm Bölümler 720p Torrent indir HDTV Macera | Dram | Fantastik | 12.30 GB | 720p HDTV | Türkçe Altyazılı Yedi Krallık diyarının kralı Robert Baratheon beklenmedik bir zamanda hayatını kaybederek Demir Taht’ı çocukluk arkadaşı Eddard Stark’a bıraktığını vasiyet ediyor. Eddard etrafındaki sinsilik ve kokuşmuşluktan dolayı kime güveneceğini bilemez. Demir Taht’ın eski soy varisleri için ... Devamını Oku »

Suskunlar 1-28 Bölümler Boxset – DVBRip XviD Torrent İndir

Suskunlar 1-28 Bölümler Boxset – DVBRip XviD Torrent İndir Bazı çocuklar çok çabuk büyürler, bir gün yeter mesela büyümeye. Onlar masum bir hata yaptılar ve bir günde büyüyerek çocukluklarına veda ettiler. O günden sonra söz verdiler birbirlerine, sustular ve şehrin dört bir yanına dağıldılar. Yıllar sonra içlerinden biri, hepsini bir araya topladı çünkü başladıkları işi bitirmeleri gerekiyordu. Hepsi bambaşka hayatların ... Devamını Oku »

Behzat Ç 1-96 Bölümler Full Boxset – DVB XviD Torrent İndir

Behzat Ç., polis akademisinden 1985’te mezun olmuş fakat arkadaşları meslekte yükselirken aldığı cezalardan dolayı aynı mevkide kalan ve şuan cinayet masasında görevli bir polis. Yazılı kanunları hiçe saymasıyla Behzat Ç., adaleti vicdanın sesine göre sağlamayı ilke edinir. Ayrıca özel hayatında yaşadığı travmalar, işini de doğrudan etkilemektedir. İnsanlara karşı güvensiz, ikili ilişklilerinde tutarsız ama samimi bir karakter çizen Behzat Ç.’nin yaşamında ... Devamını Oku »

The Walking Dead 5.Sezon 2.Bölüm HDT 720p Torrent İndir

Polis memuru Rick Grimes gözlerini bir hastane odasında açar. Fakat gözlerini açtığı dünya artık hatırladığı eski dünya değildir. Bir zombi salgını bütün dünyaya yayılmış durumdadır ancak onun tek istediği ailesini bulmaktır. Rick Grimes ve bir grup insanın hayatta kalma hikâyesi… İyi seyirler.. Altyazıyı uygulamak için film ve altyazının ismini aynı yapın.Altyazının .srt kısmını kesinlikle değiştirmeyin. Ek olarak playerdan ses çıkmaz ... Devamını Oku »