Salı , 16 Ocak 2018

Dersler ve Anlatımlar

Htaccess ile www Yönlendirmesi Ekleme veya Kaldırma

www Eki Nedir? Ne işe Yarar? www açılımı World Wide Web (Dünya Çapında Ağ) olan, hiper metin dosyaları (web sayfaları) aracılığı ile verilerin aktarıldığı bir iletişim sistemini tanımlamaktadır.  Web ile İnternet birbirinden farklıdır, Web, İnternet altyapısını kullanan bir bilgi iletişim sistemi iken İnternet, üzerinden birçok farklı protokol ile iletişim sağlanabilecek bir ağ yapısı anlamına gelmektedir. İnternet adreslerinin önüne www yazmak, belirtilen ... Devamını Oku »

Photoshop Top Secret Görsel Eğitim Seti İndir

Photoshop Top Secret eğitim seti toplam 5 DVD den oluşmaktadır ve kendini bu programda geliştirmek isteyen kullanıcılara yönelik hazırlanmıştır.Dil İngilizcedir. Photoshopun bilinmeyen tüm özelliklerini burada öğrenebilirsiniz. İyi kullanımlar dileriz. PART 1 PART 2 PART 3 PART 4 PART 5 Devamını Oku »

3D Max Eğitim Seti Türkçe İndir

3D Max Eğitim Seti Türkçe İndir 3D Max Görsel Eğitim Seti, çizim konusunda bir çok merak ettiğiniz konuyu türkçe anlatım ile izleyerek sizde uygulayıp kendinizi geliştirebilirsiniz meraklılarına. Boyut: 555-mb Sıkıştırma: Rar / Şifresiz Tarama: Webroot. / Durum Temiz Devamını Oku »