Salı , 16 Ocak 2018

Blogger

Websitenize Kar Yağdırın !

Tekrar merhaba , bu yazımda sizlere internette binlercesi olan ancak ilk sayfalarda çıkmasına rağmen Websitenize Kar Yağdırın konusuna ve içeriğine değineceğimki sebebi çoğu websitesindeki kodun pasif duruma gelmesi. Bu yazımda sitelerinize kolay ve pratik bir şekilde js ile nasıl kar kodu ekleyeceğinizi ve hemen kullanıma geçireceğinizi kolayca ve hızlıca göstereceğim. Öncelikle vereceğim kodları Tüm sistem ve sayfalarınızda anında kullanmaya başlayabilirsiniz. ... Devamını Oku »

Blogger Rüya Tabirleri Teması

Merhaba uzun bir aradan sonra ufakta olsa blogger tema alanına yöneleceğim. Günümüzde blogger neredeyse wordpress’e ciddi bir rakip olmaya başlamış ve wordpress temalarıda bloggerde görülüp aynı şekilde blogger’a uyarlanabilmektedir.Bu yayındaki temamızda Blogger Rüya Tabirleri Teması’nı paylaşacağım. Gerçekten sitenizin alanına uygunsa hiçbir düzenleme yapmadan (tabikide seo ayarlarınız ve widgetlerınız hariç) gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz hoş ve sade bir temadır. Herkese iyi ... Devamını Oku »

Hash Movie Blogger Film Teması İndir

Hash Movie blogger film teması,film siteleri için blogger alt yapısını kullanan kullanıcılar azda olsa blogger platformunu kullanarak film sitesi açan bazı kullanıcılar bulunmakta eğer blogger alt yapılı bir film sitesi açma gibi düşünceniz varsa Hash Movie teması film siteniz için biçilmiş kaftan sade ve kullanılışlı bir tema olarak öne çıkıyor. Önizleme   İndir Devamını Oku »

Mega Mag – Responsive Magazine Blogger Template Download

Mega mag blogger şablonu başka bir güzel modern blogger temasıdır. Temiz ve taze tarzı duyarlı blogger tasarımı ve yüksek kullanıcısı ayrıca seo dostu bir blogger teması. Özellikle Teknoloji-Haber veya magazin blogları için mükemmel mükemmel bir tema, ayrıca kişisel ve dergi blogları içinde. İyi kullanımlar 100% Responsive Design Unlimited Colour Customization Advance Editor: Change background color, upload background images,colors, fonts, fonts ... Devamını Oku »

Minimalia Blogger Teması

Kişisel-Magazin-Teknoloji ve diğer bloglarınızda kullanabileceğiniz çok hoş ve sade bir temadır. Tema Adı: Minimalia Blogger Teması Yapımcı: TemplateTrackers Kategori: Magazin – Blog Temaları   Demo Hızlı İndir Devamını Oku »

Blogger’e Rss İle İçerik Ekleme

Blogger’e Rss İle İçerik Ekleme Bügün size Blogger’e nasıl rss ile içerik ekleyebilirsiniz onu göstereceğim.Ama öncelikle size bunu yaptıktan sonra nasıl fayda göreceğinizi anlatmaya çalışıyım. Blogger bildiğiniz üzere Google’in kendi blog sistemi.Ve yine bildiğiniz üzere Bloggerde yazılan bir yazı diğer sitelere oranla daha hızlı index alıyor.Bu yüzden çoğu site Bloggeri paravan blog olarak kullanıyor.Biz de Bloggere rss ile içerik ekleyerek kendi ... Devamını Oku »