Salı , 16 Ocak 2018

Blogger Temaları

Blogger Rüya Tabirleri Teması

Merhaba uzun bir aradan sonra ufakta olsa blogger tema alanına yöneleceğim. Günümüzde blogger neredeyse wordpress’e ciddi bir rakip olmaya başlamış ve wordpress temalarıda bloggerde görülüp aynı şekilde blogger’a uyarlanabilmektedir.Bu yayındaki temamızda Blogger Rüya Tabirleri Teması’nı paylaşacağım. Gerçekten sitenizin alanına uygunsa hiçbir düzenleme yapmadan (tabikide seo ayarlarınız ve widgetlerınız hariç) gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz hoş ve sade bir temadır. Herkese iyi ... Devamını Oku »

Hash Movie Blogger Film Teması İndir

Hash Movie blogger film teması,film siteleri için blogger alt yapısını kullanan kullanıcılar azda olsa blogger platformunu kullanarak film sitesi açan bazı kullanıcılar bulunmakta eğer blogger alt yapılı bir film sitesi açma gibi düşünceniz varsa Hash Movie teması film siteniz için biçilmiş kaftan sade ve kullanılışlı bir tema olarak öne çıkıyor. Önizleme   İndir Devamını Oku »

Mega Mag – Responsive Magazine Blogger Template Download

Mega mag blogger şablonu başka bir güzel modern blogger temasıdır. Temiz ve taze tarzı duyarlı blogger tasarımı ve yüksek kullanıcısı ayrıca seo dostu bir blogger teması. Özellikle Teknoloji-Haber veya magazin blogları için mükemmel mükemmel bir tema, ayrıca kişisel ve dergi blogları içinde. İyi kullanımlar 100% Responsive Design Unlimited Colour Customization Advance Editor: Change background color, upload background images,colors, fonts, fonts ... Devamını Oku »

Minimalia Blogger Teması

Kişisel-Magazin-Teknoloji ve diğer bloglarınızda kullanabileceğiniz çok hoş ve sade bir temadır. Tema Adı: Minimalia Blogger Teması Yapımcı: TemplateTrackers Kategori: Magazin – Blog Temaları   Demo Hızlı İndir Devamını Oku »